افزار پرداز اسپاد

شرکت افزار پرداز اسپاد در راستای تحقق برنامه های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و توسعه صنعت IT کشور و با بهره گیری از مدیران، کارشناسان و مهندسین مجرب و کارآزموده در زمینه های تخصصی فروش سرور، شبکه و زیرساختهای مورد نیاز علوم و فناوری مرتبط با IT در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید.

استفاده از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با برندهای معروف ، خوش نام و اورجینال ،همچونHP ,CISCO QNAP در دستور کار این شرکت قرار دارد . با باور و رویکرد مشتری مداری و تعهد مدیران و کارکنان بخش های مختلف مهندسی فروش، فنی مهندسی سخت افزار و نرم افزار، توانسته ایم رضایت کامل مشتریان را در خدمات و پشتیبانی پس از فروش بدست آوریم . عضویت در سازمانهایی از جمله شورای عالی انفورماتیک و سازمان نظام صنفی رایانه تاییدی است بر لزوم توسعه و ارتقاء کیفیت خدمات مهندسی و بازرگانی ما می باشد ..
در همین راستا شرکت افزار پرداز اسپاد فعالیت خود را در زمینه واردات ، فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع سرورها ، دستگاههای ذخیره ساز SAN و ENCLOSURE ، تجهیزات شبکه های Wire و Wireless ( HPE )، طراحی و اجرای انواع پروژه های شبکه ، پروژه های Clustering ، Virtualization vmware ، Data Center گسترش داده است.تا بتواند به اهداف خود دست یابد .

افزار پرداز اسپاد

درباره اسپاد :

شرکت افزار پرداز اسپاد با کسـب رتبه ۴ شورای عـالی انفورمـاتیک کشور از معـاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی نهاد ریاست جمهوری و عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با اتکا شرکای تجاری قوی در کشورهای اروپایی و حسن انتخاب برندهای معتبر جهانی، ضمن دارا بودن منابع انسـانی قوی در زمینه فنی ، اقدام به واردات سرور ، تأمین و نگهـداری و ذخیره سازی اطلاعات در طیفی گسترده نموده است و همچنین مسئولیت ارایه کلیه خدمات گارانتی و سرویس های پس از فروش را برای کلیه محصولات عرضه شده توسط شرکت را بر عهده داشته و درصد تحقق رضایت حداکثری مشتریان خود می باشد .

در این خصوص ما مفتخریم زمینه های گسترده فعالیت خویش را جهت معرفی هرچه تمامتر، به استحضار شما متخصصان ارجمند برسانیم :

فروش سرور HP ، عیب یابی و تعمیر سرور HP، نگهداری و انجام کلیه امور مربوط به سرورهای HP و تجهیزات آنها

نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه  Preventive Maintenance یا PM سرویس سرور

نصب و راه اندازی، پشتیبانی سرور و تجهیزات HP، پشتیبانی شبکه، پشتیبانی امنیت شبکه

update نرم افزار و بروزرسانی firmware سرورهای HPE– آپدیت بایوس سرور HPE

اعزام کارشناس یا تکنسین فنی برای بررسی و برطرف کردن مشکلات فنی تجهیزات سرور وذخیره ساز HPE

پشتیبانی از راه دور از طریق کنسول مدیریتی ILO

تأمین تجهیزات و ملـزومات دیتا سنتر و امنیت شبکه

تعمیرات تخصصی سرورهای HP و تجهیزات ذخیره سازی، تجهیزات الکترونیکی

برگـزاری دوره های تخصصی در زمینه مفـاهیم IT و ICT

گارانتی طلایی اسپاد و خدمات پس از فروش سرورها و استوریج HP

مجوزهای اخذ شده

نامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی
مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

 ما همواره در تلاشیم با ارائه کالاهای اصلی و با کیفیت، سهمی هر چند ناچیز در پیشرفت و توسعه میهن عزیزمان داشته باشیم

 شرکت از طریق پیشرو بودن در شناسایی نیازهای مشتریان،ارایه راهکارها و راه حلها مطمئن،عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برتر و تامین نیازهای مشتریان  به مطمئن ترین شریک تجاری مشتریان خود تبدیل خواهد شد

تماس با ما