تعمیر سرور HP ؛ پشتیبانی سرور HP و عیب یابی سرور

امروزه صنعت IT و مراکز اطلاعاتی به فعالین حوزه های مختلف امکان پردازش اطلاعات در مقیاس های بسیار گسترده ای را داده است.
لیکن هرگونه وقفه در عملکرد این مراکز و بدون پاسخ ماندن هزاران درخواست، می تواند موجب لطمه خوردن به اعتبار سازمانی و ضرر های مالی جبران ناپذیر گردد.
از اینرو وجود شبکه خدمات پس از فروش توانمند و کارآزموده (در زمینه : عیب یابی و تعمیر سرور اچ پی-آموزش، پشتیبانی و راه اندازی سرور HP) برای ممانعت از بروز هرگونه نارسایی و آسیب در سامانه های فعال از شروط اساسی اطمینان به این صنعت و ارایه دهندگان خدمات آن است.

شرکت افزار پرداز اسپاد با در اختیار داشتن تیم های متخصص و کارآمد( تعمیر سرور اچ پی ) آماده ارائه خدمات درزمينه پشتيباني و تعميرات تخصصي سرورها (ازجمله مادربرد و منبع تغدیه) و دستگاههای اچ پی به سازمان ها، موسسات و شرکت ها می باشد.

  • تعمیرات حرفه ای سرورهای HPE و پشتیبانی از سخت افزارها
  • عیب یابی و رفع مورد از سرورها ، ذخیره سازها و تجهیزات پشتیبان گیری
  • سرویس دوره ای اتاق سرور (Server Room)
  • مشاوره رایگان جهت پشتیبانی و بروز رسانی قطعات و تجهیزات سرور HP
  • نگهداری و سرویس دوره ای شبکه ها (سازمان ها، موسسات و شرکتها)
  • نگهداری و سرویس دوره ای شبکه ها (سازمان ها، موسسات و شرکتها)
  • ارائه لایسنس اورجینال iLO
  • ارائه مشاوره در خصوص شیوه تعمیرها و تعویض های سخت افزاری قطعات سرور
تعمیر سرور اچ پی

خدمات و پشتیبانی:(تعمیر سرور اچ پی)

مرکز فنی و خدمات پس از فروش شرکت افزار پرداز اسپاد مسئولیت ارایه کلیه خدمات گارانتی و سرویس های پس از فروش را برای کلیه محصولات عرضه شده توسط شرکت را بر عهده داشته و درصد تحقق رضایت حداکثری مشتریان خود می باشد.

مهم ترین خدمات پشتیبانی این شرکت شامل نصب ، راه اندازی و مواردی مانند Update Device Drivers , Update Provisioning , Update SPP , Update Device Firmware و….. به آخرین ورژن میباشد.

راهکارهای مجازی سازی سرور HP

 شرکت افزار پرداز اسپاد دارای تجربه غنی در ارائه مشاوره، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی، بهینه سازی و آموزش زیر ساخت مجازی در سازمانهای مختلف می باشد. این شرکت بر پایه دانش و تخصص کارشناسان خود این افتخار را دارد که به عنوان یکی از شرکت های دانش محور در زمینه توسعه و ارائه راهکارهای روزآمد فناوری های ذخیره سازی، سرور، شبکه و امنیت در سطوح مختلف و راهکارهای اختصاصی محافظت از داده در مراکز داده پشیتبان فعالیت دارد.

خدمات مجازی سازی که شامل مجموعه گسترده از سرویس های حوزه مجازی سازی می باشد و شبکه شما را به پیشرفته ترین امکانات روز فناوری اطلاعات مجهز می کند.

خدمات راه اندازی سرویس های مجازی سازی

نصب و راه اندازی سرویس مجازی سازی بر پایه پلتفرم vmware ESXI : مجازی سازی یکی از تحول های اساسی دنیای سخت افزار در دهه اخیر می باشد ،راهکارهای مجازی سازی این شرکت که شامل مجازی سازی دسکتاپ ، مجازی سازی سرور ، مجازی سازی شبکه و مجازی سازی استوریج میباشند .
VMware vSphere از محصولات پرطرفدار و پراستفاده مجازی سازی در دیتاسنترها میباشد که قابلیتهای بسیاری را برای مدیران IT  به ارمغان آورده است. که مجازی سازی را در لایه های مختلف ( شبکه ، ذخیره سازی و محاسباتی سرور ) پشتیبانی میکند . این فناوری وابستگی سیستم عامل به سخت افزار را به حداقل رساند تا بتوان یک سیستم عامل را همراه با کلیه نرم افزارهای آن براحتی از سخت افزاری به سخت افزار دیگر منتقل کنیم. همچنین امکان به اشتراک گذاری منابع سخت افزاری را برای سیستم عامل های متفاوت ایجاد کرد تا در نتیجه آن بتوان تعداد زیادی سیستم عامل را تنها بر روی یک سرور راه اندازی کنیم.

تبدیل سرورهای فیزیکی به ماشین های مجازی

خدمات قابل ارائه در این حوزه تبدیل سرورهای فیزیکی که سیستم عامل بصورت مستقیم بر روی آنها نصب شده است به سرورهای مجازی می باشد. این تغییر حتی در صورتی که شما نیازی به بروزرسانی نداشته باشید یا سرورهای فیزیکی کلیه نیازهای شما برآورده می سازند،
فواید اجرای این راهکار:
صرفه جویی در استفاده از منابع سخت افزاری و اختصاص یک سرور سخت افزاری به چندین سیستم عامل و نرم افزار مجزا
امکان بروزرسانی و ایجاد تغییرات راحتتر و سریعتر
امکان تهیه نسخه های پشتیبان از ماشین های مجازی و بازیابی آن در کمترین زمان
امکان بهره گیری از ماشین های جایگزین جهت جلوگیری از توقف سرویس دهی نرم افزارها
امکان تغییر منابع سخت افزاری هر ماشین بصورت مجازی و بدون تغییر در سخت افزارها

High Availability (HA)

چندین ماشین مجازی را بر روی یک سرور راه اندازی کرده باشیم جهت جلوگیری از توقف سرویس دهی بعلت از کار افتادن سرور سخت افزاری که در نتیجه آن کلیه ماشین ها و سرویس های آن سرور از دسترس خارج خواهند شد، با استفاده از سرویس (high availability ( HA می توانیم از بروز همچنین مشکلاتی جلوگیری نمایم.
این سرویس با قرار دادن یک یا چند سرور فیزیکی (Host) در یک Cluster امکان توزیع ماشین های مجازی را بر روی سرورهای مختلف ایجاد می کند. لذا در صورت خرابی یکی از سرور ها ، ماشین های مجازی که بر روی آن سرور قرار دارند به صورت اتوماتیک به سرور دیگر عضو آن Cluster منتقل می شوند و به سرویس دهی خود ادامه می دهند.
نکته:ماشین های مجازی اجرا شده بر روی سرور خراب شده قبل از انتقال ریست می شوند.
فواید اجرای این راهکار:
– تشخیص خوکار خرابی های سرور
– مانیتورینگ و بررسی سلامت سرورها
– حفاظت از ماشین های مجازی بدون داشتن هیچ گونه failover
– کاهش زمان down time سرویس ها

< واحد خدمات پشتیبانی این شرکت با بهره گیری از دانش نیروهای مجرب و کارآزموده در تمام روزهای کاری >

< و به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و در خواست های مربوطه می باشد. >

< شما مشتریان عزیز میتوانید جهت ارتباط با بخش پشتیبانی شرکت افزار پرداز اسپاد از طریق لینک زیر اقدام نمایید >

تماس با ما