استعلام قیمت سرور و قطعات HP

شرکت افزار پرداز اسپاد به عنوان مرکز تخصصی فروش و پشتیبانی سرورهای اورجینال کمپانی HPE در ایران، جهت رفاه حال مشتریان گرامی و در راستای مشتری مداری اقدام به راه اندزای سامانه هوشمند ارسال فرم استعلام قیمت سرور HPE و جمع آوری قطعات سرور بر خط نموده است.

شما مشتریان گرامی می توانید از این طریق با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم استعلام قیمت، کارشناسان ما را در ارائه اطلاعات هرچه دقیق تر به شما عزیزان یاری نمایید، پس از تکمیل فرم استعلام قیمت درخواست صدور پیش فاکتور بر روی سایت ثبت شده و فرآیند صدور پیش فاکتور برای شما عزیزان آغاز می شود، علاوه بر این شما می توانید از راهنمایی های کارشناسان فروش بهرمند شوید و همواره بهترین کانفیگ سرور را با توجه به نیازهای خود تهیه نمایید.

* لطفاً اطلاعات فرم زیر را به صورت کامل و حقیقی تکمیل کرده تا در نهایت کارشناسان شرکت در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهند *

* با انتخاب گزینه درخواست مشاوره، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات و نیاز های شما مشتریان گرامی باشند *

استعلام قیمت سرور و قطعات HPE

  • لطفا قطعات یا کانفیگ مورد نظر خود را همراه با توضیحات اینجا وارد کنید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf, png, gif.
    در صورت داشتن عکس یا فایل مشخصات درخواستی خود ، از اینجا برای ما ارسال نمائید.

استعلام قیمت سرور HPE

قیمت یک دستگاه سرور HPE ممکن است بر اساس نیازهای مشتریان تعیین شود. از کیفیت قطعات گرفته شده تا کاربرد آنها و اورجینال بودن ، همگی می توانند در تعیین قیمت تجهیزات سرور HP تاثیر گذار باشند.
استعلام قیمت سرور HPE

استعلام قیمت استوریج HPE

قیمت یک دستگاه استوریج HP ممکن است بر اساس نیازهای مشتریان و نوع دستگاه در ساختار شبکه سازمانی (NAS , SAN , DAS) تعیین شود ، همگی می توانند در تعیین قیمت تجهیزات استوریج HP تاثیر گذار باشند.
استعلام قیمت استوریج HPE

قطعات سرور hp تعیین کننده اصلی عملکرد، سرعت و کیفیت تجربه کاری و شبکه سازمانی شما است. خرید قطعات سرور hp اصلی نیز از دغدغه‌های اصلی خریداران است و همیشه پس از مذاکره بر سر قیمت قطعات سرور hp مهمترین نکته کیفیت و اصالت آن‌ها بوده و هست. همگی می توانند در تعیین قیمت تجهیزات (سرور و استوریج) تاثیر گذار باشند.

<< خدمت رسانی به شما عزیزان افتخار ماست >>